V mesiaci jún 2013 sme úspešne realizovali projekt Spojenej školy internátnej v Spišských Vlachoch na dostavbu športového ihriska, hlavne zásluhou finančnej podpory Nadácie Alianz. Výstavbu nášho ihriska sme mohli posunúť do fázy realizácie ďalších stavebných prác.
Za pridelený finančný príspevok 1000 € sme mohli zakúpiť stavebný materiál na položenie obrubníkov, na zaplatenie odbornej práce – osadenie obrubníkov a zakúpenie ďalšieho kameniva – drť šaštínskeho piesku, ktorý tvorí poslednú časť podkladu ihriska.
Škola zabezpečila práce na urovnávanie základnej vrstvy kameniva – makadamu stroj – (žaba), sponzorsky a svojpomocne túto etapu práce zrealizovala.

Sme radi, že sú ešte ľudia, ktorým je možné poďakovať za podporu detí a žiakov so zdravotným postihnutím, v našom prípade Nadácií ALIANZ, ktorá nezaváhala pri našej žiadosti o dotácie a prispela k výstavbe dobrej veci : športového ihriska, na ktorom si budú môcť žiaci rozvíjať svoje pohybové zručnosti a tiež im umožní aktívne využívať voľný čas pri športovaní a hrách.

Zo srdca ĎAKUJEME!

Zamestnanci Spojenej školy internátnej Spišské Vlachy